Deserta vīns Šeit ir 4 preces.

Rādīt 1 - 4 of 4 vienības
  • Salds vīns ar žāvētu augļu, vīģu, persiku, dateles un rozīņu aromātu. Piemīt vieglo rūgtumu pēcgarša un savelkoša sajūta, kas atgādina ceratonijas koka augļu garšu. Ieteicams pasniegt ļoti aukstu pie zila siera (ar pelējumu), makaronu izstrādājumiem, saldējuma un augļiem.

  • Dabīgi saldais vīns ar īpašu ziedu garšu no Aleksandrijas Muscat vīnogu šķirnes. Izturēšanas process notiek mucās, kā rezultātā vīns iegūst dzintara nokrāsu. Piemīt rožu ziedlapu un medus aromāts, un salda, samtaina garša ar patīkama pēcgaršu. Pasniegšanas t°C 12 Ieteicams pie desertiem, kopā ar saldiem augļiem.

  • Stiprinātais vīns. Gatavu augļu zīdaina garša ar valriekstu un funduka pieskaņām. Ilgstoša pēcgarša un intensīvais aromāts. Pasniegšana pie t°C 15, ieteicams pie klasiskas gaļas, ka aperitīvu.

  • Vīns izturēts 12 mēnešus franču ozolkoka mucās. Salds vīns, piesātināta tumši sarkana ķiršu krāsā plūmju, ingvera, žāvētu kazeņu aromātu un kanēļa pieskaņām. Pasniegšanas t°C 10. Ieteicams pie augļiem, vai kā aperitīvs.

Rādīt 1 - 4 of 4 vienības