Jaunais Šeit ir 8 preces.

Rādīt 1 - 8 of 8 vienības
  • Vīnogas vāktas ar rokām, no vairāk nekā 30 gadus veciem vīnogulājiem. Vīns vidējas intensitātes un līdzsvarotu skābumu: ar zemeņu, kazeņu un sarkano augļu aromātu. Ļoti labs vīns, katrai dienai, sevis iepriecināšanai pie labas maltītes.

  • Izgatavots no Garnacha vīnogām. Labākās kvalitātes vīnogas tika atlasītas no vairāk nekā 40 gadus veciem vīnogulājiem. Sakarā ar dabas novecošanās procesu pudelē var būt nogulsnes. Vīns labas intensitātes ar nogatavojušos, sarkano augļu aromātu, pikantām minerāla piezīmēm. Ļoti smaržīgs un garšīgs. Perfekti sabalansēts ar augļu pēcgaršu.Pasniegšanas t°C...

  • Vīns 2010.g. ir ieguvis bronzas medaļu prestižā konkursā Decanter World Wine Awards Lielbritānijā. Ievākts no 30gadu veciem vīnogulājiem. Izturēts 4 mēnešus jaunās amerikāņu ozolkoka mucās. Piemīt intensīvs ziedu un tumšo augļu aromāts un labi sabalansēta garša. Pasniegšana: t°C 14-16 pie izturētiem sieriem.

  • Ekoloģisks vīns. Ražots no bioloģiski audzētām vīnogām. Vīns ar kārdinošu ķiršu aromātu. Labi strukturēts vīns ar elegantu garšu.

  • Biodinamiskais vīns. Ražots no bioloģiski audzētām vīnogām. Vīns ar melleņu un upeņu aromātu. Labi sabalansēta garša: ar ilgstošu, maigu tanīna pēcgaršu.

  • Biodinamiskais vīns. Ražots no bioloģiski audzētām vīnogām. Vīns ar garšvielu un kafijas aromātu. Sarežģīta, harmoniska garša ar samtainu, tanīna ilgstošu pēcgaršu.

  • Biodinamiskais vīns. Ražots no bioloģiski audzētām vīnogām. Aveņu aromāts ar grauzdiņu smaržu no vīna izturēšanas 3 mēnešus ozolkoka mucās. Sarežģīta, harmoniska garša ar ilgstošu pēcgaršu.

  • Vīndarīšanas tradīciju Fuendejalón un Magallon tautas nāk no XIII gadsimta. Vīnogas nāk no Ibérijas kalnu slīpuma. (Garnacha vīnogulāji ir vairāk nekā 40 gadus veci). Piemīt ķiršu sarkanā krāsa ar violetu nokrāsu, augļu aromātu, kas raksturo vīnogu šķirnes garšu ar mīkstu pēcgaršu.Pasniegšanas t°C 16. Ieteicams pie sieriem, makaroniem, chorizo un citām...

Rādīt 1 - 8 of 8 vienības